fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 118 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

عملیات اجرایی ساختمان سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی اردستان روز یکشنبه در آیینی با حضور جمعی از مسوولان این شهرستان آغاز شد.

طرح ساختمان سی تی اسکن بیمارستان اردستان آغاز شد

دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 13:43

به گزارش ایرنا، رییس شبکه بهداشت و درمان اردستان در آیین آغاز این طرح گفت: ساختمان سی تی اسکن بیمارستان اردستان در زمینی به مساحت 204 متربع با 10 اتاق ساخته شده و در هفته دولت 1398 به بهره برداری خواهد رسید.


مهیار حاجی مالیان، هزینه ساخت این مجموعه را افزون بر 6 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرد که یک میلیارد ریال آن از سوی شخصی نیکوکار و سایر مبلغ مورد نیاز از محل اعتبارهای ملی تامین خواهد شد.n83152504 72748240
وی افزود: تجهیزات مورد نیاز بخش سی تی اسکن بیمارستان اردستان نیز از سوی یک شرکت خصوصی طرف قرارداد با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه و تامین شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان اردستان با اشاره به راه اندازی بخش سی تی اسکن با هدف ارائه خدمات کمک پزشکی و تخصصی به بیماران بیان کرد: بیمارستان در بخش های مختلف درمانی خدمت رسانی می کند اما راه اندازی این بخش می تواند در ارائه بیشتر و بهتر خدمات پزشکی موثر باشد.
نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر توجه به پیشرفت در بخش سلامت و اهتمام دولت و مجلس در این زمینه عنوان کرد: هزینه دستگاه سی تی اسکن در شرایط اقتصادی کنونی افزون بر 60 میلیارد ریال است که با توجه به عبور جاده ترانزیت شمال- جنوب کشور از این منطقه، لزوم تجهیز شهرستان احساس می شد.
حجت الاسلام سید صادق طباطبائی نژاد اضافه کرد: امید می رود که با راه اندازی این مرکز خدمات بهتر و مناسب تر پزشکی به بیماران ارائه شده و از بار سنگین هزینه درمان و رفت و آمد بیماران به سایر نقاط استان اصفهان کاسته شود.
شهرستان اردستان با جمعیت افزون بر 42 هزار نفر که پیش تر فاقد مجموعه آزمایشگاهی مجهز به سی تی اسکن بود، در فاصله 118 کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع است.

 

خواندن 572 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.