fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 284 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رییس پلیس راهور اردستان گفت: تصادف های جرحی 17 درصد و تصادف های خسارتی 15 درصد امسال در این شهرستان به نسبت مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

تصادف های جرحی و خسارتی در اردستان کاهش یافت

دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 14:07

به گزارش ایرنا، سروان ابراهیم نرگسیان شامگاه یکشنبه در جلسه شورای ترافیک اردستان بدون اشاره به جزییات آمارها افزود: امسال با اقدام های صورت گرفته و همکاری رانندگان در بحث تصادف های جرحی و خسارتی کاهش داشتیم و حادثه خیزترین خیابان شهرستان، شهید فائق اردستان با 6 فقره تصادف بود.


وی آمار تصادف های فوتی را برابر سال گذشته دانست و بیان کرد: مسکن مهر نقطه حادثه خیز دیگر شهر اردستان است و یک نقطه نیز در زواره رو به روی جایگاه سوختی وجود دارد که با راه اندازی آن به دلیل حرکت خلاف خودروها برای سوخت گیری، چندین فقره تصادف خسارتی روی داده است.n83160882 72762552
رییس پلیس راهور اردستان اضافه کرد: با توجه به طرح این مشکلات در شورای ترافیک، قرار شد در خیابان شهید فائق توقفگاه ساخته و عرض خیابان به صورت دو باند، یک باند یا از میانه مسدود شده و همچنین راه دسترسی به جایگاه سوخت اصلاح و طرح هندسی اجرا شود.
وی کمبود ماشین آلات راهسازی و اعتبارات جهت ترمیم و بهسازی راه های روستایی را یادآور شد و عنوان کرد: همچنین قرار شد تا اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نقطه حادثه خیز در جاده روستای فران و جاده نهوج به علی آباد در دهستان برزواند را اصلاح کرده و شانه سازی و شیب شیروانی جاده زواره به شهراب با سرعت بیشتری به اجرا درآید.
محمدتقی کیانی، معاون فرماندار اردستان نیز در این جلسه از اجرایی نشدن بخشی از مصوبه های شورای ترافیک مانند ساخت میدان ورودی مسکن مهر و تعیین تکلیف خیابان شهید فائق از سوی شهرداری ابراز نارضایتی کرد که شهردار موافقت نکردن شورای اسلامی شهر، تخصیص نیافتن قیر مشارکتی از سوی راه و شهرسازی و تامین نشدن اعتبار را علت آن دانست.
محسن حیدری تصریح کرد: با توجه به قول مساعد اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در زمینه تامین قیر، امید می رود که این طرح هر چه زودتر عملیاتی شود.
شهرستان اردستان با جمعیت افزون بر 42 هزار نفر در فاصله 118 کیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع است.

خواندن 560 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.