fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 86 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهوربهمراه اردکانیان وزیر نیرو وارد کاشان شدند ودرفرودگاه این شهر مورد استقبال مسئولان این شهرستان قرار گرفتند.

سفر اسحقاق جهانگیری به کاشان

دوشنبه, 24 دی 1397 ساعت 19:26

اسحاق جهانگیری هنگام ورود در جمع خبرنگاران در مورد هدف سفر خود به این شهرستان گفت: کاشان یکی از مناطق تاریخی کشور است که از ویژگی های منحصر به فردی دارد و مردم مومن و انقلابی آن همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی و انقلاب بوده و در این راه فداکاری کردند.

1074

 وی بیان کرد: شهرستان کاشان در زمینه های گوناگون صنعتی نیز ظرفیت های خوبی دارد و یکی از مهمترین مرکزهای صنعتی کشور به شمار می رود.

معاون اول رییس جمهوری اضافه کرد: فرصتی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پیش آمد تا طرح های مهمی در بخش های آب، برق و فاضلاب در این شهرستان به بهره برداری برسد که حجم سرمایه گذاری آنها افزون بر 20 هزار میلیارد ریال است.

وی همچنین عنوان کرد: جلسه ای با مسوولان استان اصفهان به منظور بررسی مسائل و مشکلات آن خواهیم داشت و امیدواریم این سفر بتواند کمکی به سرعت بخشی در روند توسعه مردم این منطقه باشد.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با استقبال نماینده، فرماندار، شهردار و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی وارد فرودگاه کاشان شد.

معاون اول رییس جمهور امروز برای بهره‌برداری از پروژه های وزارت نیرو و بازدید از چند پروژه دیگر وارد شهرستان کاشان شده است.

آیین بهره برداری پروژه های وزارت نیرو با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو و بازدید وی از این پروژه ها برگزار می شود.

پروژه های مورد بازدید شامل سایت توسعه سیکل ترکیبی برق، طرح توسعه شرکت هامون نایزه و مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر کاشان از جمله پروژه هایی است که توسط معاون اول رئیس جمهور و وزیر نیرو به بهره برداری می رسد.

هم اکنون معاون اول فرودگاه کاشان را برای بازدید از شرکت هامون نایزه ترک کرد.

گفتنی است: معاون اول رییس جمهوری با همراهی وزیر نیرو برای سفری یکروزه به کاشان سفر کرده است.

بهره برداری و بازدید از طرح توسعه نیروگاه سیکل ترکیبی، طرح توسعه شرکت هامون نایزه و مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر کاشان از جمله برنامه های سفر جهانگیری و هیات همراه به شهرستان کاشان می باشد.

خواندن 690 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.