fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 111 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

استاندار اصفهان:ایجاد اشتغال وظیفه اصلی مدیران کشور است عباس رضایی در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی در کاشان گفت:

سخنان استاندار اصفهان

دوشنبه, 24 دی 1397 ساعت 21:24

عباس رضایی در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی در کاشان گفت: طرح های در حال ساخت و بهره بردای از آنها یا صدور کالایی به کشورهای خارجی به ویژه اروپا موجبات امید و نشاط همه را فراهم می کند.وی افزود:

11301معتقدم هر کسی شغلی ایجاد می کند، قهرمان است و اگر کسی در این زمینه با کم کاری یا سستی کند موجب از بین رفتن اشتغال شود، خیانت کرده است.

استاندار اصفهان بیان کرد: حضور پر نشاط معاون اول رییس جمهوری به مسوولان یاد می دهد که موضوع اشتغال، فناوری، نوآوری و به کارگیری همه نیروها و استفاده از همه توانمندی ها یکی از وظایف مهم ما می باشد.

وی اضافه کرد: امروز استکبار جهانی ناجوانمردانه بر ایران تاخته و کشور به همین علت در برابر استکبار جهانی با همت و تلاش دولتمردان و مردم جوانمردانه ایستادگی می کند.

رضایی با ابراز امیدواری نسبت به تداوم بهره برداری از طرح های صنعتی و نیروگاهی بزرگ در کشور تاکید کرد: خدا را شاکریم که شاهد به نتیجه رسیدن این فعالیت ها در جنگ اقتصادی هستیم.

فرماندار ویژه کاشان نیز در ادامه گفت: این شهرستان با یک هزار و 200 واحد تولیدی صنعتی با ظرفیت بیش از 70 درصد در برخی از صنایع دارای رتبه ملی بوده و فرش و گلاب آن دارای برند جهانی می باشد.

علی اکبر مرتضایی با اشاره به برخورداری کاشان از ظرفیت مهمترین کریدور زمینی شمال به جنوب کشور، خط راه آهن شمال به جنوب، فرودگاه و نیروگاه سیکل ترکیبی افزود: این شهرستان قطب تولید ماهیان زینتی بوده و در تولید خاویار، پسته و زعفران رقیب جدی برای شهرهای دیگر شده است.

وی همچنین قرار گرفتن رصدخانه ملی ایران در منطقه کامو از توابع این شهرستان و جایگاه بین المللی دانشگاه کاشان را یادآور شد و عنوان کرد: بیشترین خیرین کشور و شهیدان مدافع حرم نیز از کاشان هستند.

معاون اول رییس جمهوری با همراهی وزیر نیرو در سفری یکروزه به کاشان سه طرح عمرانی شامل واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی، مدول دوم تصفیه خانه و نخستین خط تولید پایه چدن نشکن این شهرستان را افتتاح کرد.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر 368 هزار نفر در فاصله 200 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

منبع ایرنا

خواندن 717 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.