fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • زنجیره دوقطبی سازی ها ، جایگزین کارنامه و برنامه دولت رئیسی
    در آستانه یکسالگی دولت سیزدهم، شاهد ساخته شدن دوقطبی های کاذب در رسانه ها هستیم. دوقطبی هایی که به طور غیرواقعی انتظارات مردم را در برابر عملکرد انجام نشده دولت بالا برده و تلاش می کند جایگزینی به جای کارنامه عملکرد رئیسی باشند
  • دلاوری : حاشیه نشینی میانه روهای اصلاح طلب و اصولگرا ، زنگ خطری جدی است
    گویی دولت تقریبا از جامعه منتزع شده و صرفا بر ارزش ها و اولویت های ابواب جمعی و پایگاه اجتماعی محدودش بسنده کرده و در مورد بسیاری از موضوعات و مسائل، نیاز چندانی به ارتباط با کلیت جامعه و دربرگیری آن نمی­ بیند.
  • ریزش حامیان رئیسی
    آقای رئیسی در زمان تبلیغات انتخاباتی خود اعتقاد آنچنانی به کارهای حزبی نداشت و دلیل آن هم بر می گردد به اینکه ایشان به معنای تعریف شده کار حزبی را مبتنی بر قواعد حزبی انجام نداده است، به عبارتی یا به آن اعتقاد نداشت و یا زیاد به این موضوع وارد نبود.

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 185 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

وزیر برق عراق :ما به تلاش برای تولید برق و خوکفایی در این زمینه ادامه میدهیم اما در حال حاضر این امر ممکن نیست و ظرفیت‌های ما پاسخگو

واردات برق از ایران تا ۴ سال دیگر ادامه می‌یابد

جمعه, 22 شهریور 1398 ساعت 14:47

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، «لوی الخطیب» وزیر برق عراق در تازه‌ترین سخنرانی خود در مورد واردات برق از ایران گفت: ما به تلاش برای تولید برق و خوکفایی در این زمینه ادامه میدهیم اما در حال حاضر این امر ممکن نیست و ظرفیت‌های ما پاسخگوی نیاز های ما در زمینه تولید بر ق نیست. بنابراین تا سه الی چهار سال دیگر به واردات برق از ایران ادامه می‌دهیم. 

وی هم چنین در مورد فشار های آمریکا برای مقابله با واردات برق از ایران گفت: ما با همه کشورها روابط متعادلی داریم و همه باید به آن احترام بگذارند.

خواندن 560 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.