مراسم پر شور تشییع پیکر شهدای پاسدار مدافع وطن

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 188 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم
در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان که به میزبانی دانشگاه کاشان برگزار شد، ابتدا حجت الاسلام گلستانه رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان و سپس سعید ابریشمی راد شهردار کاشان و آقای عمو مهدی فرمانده بسیج سپاه کاشان به ایراد سخنرانی پرداختند.
 
در ادامه این جلسه به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) روز تکریم مادر و همسر شهدا از خانواده های معزز شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان (شهیدان سید ابوالفضل موسوی، ثارالله موسوی، میثم عبدالله زاده، و ابراهیم صیادی) توسط فرماندار ویژه شهرستان کاشان تقدیر به عمل آمد.
 
علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی از حضور پرشور و حماسی مردم دارالمومنین کاشان در مراسم تشییع و یادبود آن شهدای والامقام تقدیر و تشکر کرد و برای بازماندگان از درگاه خداوند متعال طلب صبر و استقامت نمود
علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی از حضور پرشور و حماسی مردم دارالمومنین کاشان در مراسم تشییع و یادبود آن شهدای والامقام تقدیر و تشکر کرد و برای بازماندگان از درگاه خداوند متعال طلب صبر و استقامت نمود
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

         در پی حماسه آفرینی ملت ایران در 24 تیرماه 92 که با حمایتهای آقایان هاشمی رفسنجانی,سید محمد خاتمی وسید حسن خمینی توام بود و توانست حماسه سیاسی مقام معظم رهبری را محقق سازد, وتاکید ایشان بر حق الناس بودن رای مردم و من ازفرد خاصی حمایت نمی کنم

        برخی از شخصیتهای مورد احترام حوزه با مطرح کردن این مطلب که می شود از ولی فقیه هم انتقاد کرد , موضعگیری بی طرفانه رهبری را زیر سئوال بردند که چرا ایشان چرااصلح را معرفی نکردند ,ابراز امیدواری کرده اند, بایدبه وظایف شرعی خود عمل نمائیم .

       این جریان که به انحراف وفتنه قم معروف شده اند،اگر چه به ظاهر خود را مظهر معنویت نظام می دانند ودلباخته امام ورهبری ولی در عمل با استناد به آیات قرآن اگثریت جامعه را لا یومنون , لا یعلمون, لا یعقلون بر خلاف سیره بنیانگزار جمهوری اسلامی و خلف صالحش ولی فقیه زمان که همواره از دولت ورای مردم حمایت کرده اند، به بهانه هایی حاشیه سازیها را بر اتحاد و همدلی وآشتی ملی ترجیح داده وتلاش می کنند , تا دولت نتواند در عرصه های داخلی وخارجی برمشکلات فائق آید ، و منویات رهبری را در اقتصاد مقاومتی , بهداشت عمومی و سر وسامان دادن وضع جوانان وازدواج که همگی آنها بر محورخود کفائی و رونق اقتصادی وکاهش تورم متمرکز می شود محقق سازد .

         در عین حال اتحاد وهمگرائی نیروهای انقلاب وترجیح دادن منافع ملی برمنافع شخصی وگروهی از آن جهت حائزاهمیت است که دشمنان انقلاب اسلامی با تحرکات همه جانبه وایجاد بدل هائی ، سعی دراختلاف وتفرقه بین مسلمین داشته واز سوئی نظام اسلامی را پس از سه وپنج سال حاکمیت دینی ناتوان در حل مشکلات اقتصادی قلمداد کرده واینگونه مطرح می کنند،که حاکمیت ولایت فقیه قادر به پاسخگوی نیاز اقتصادی جامعه نمی باشد.

بدین لحاظ چه خوب است آنهائی که دل به ارزشهای انقلاب بسته اند لا اقل برای مدتی درراستای اهداف ولایت فقیه عمل کرده , وبا افزایش تحمل دولت را در حهت محقق ساختن اهداف رهبری یاری دهند، واگر هم انتقادی دارند از روی خیر خواهانه وبا ارائه راهکارمناسب باشد نه تخریبی که در اذهان عموم به گونه ای دیگر تفسیر شود ونباید این سخن حضرت امام( ره) را فراموش کنیم که " اگر کار برای خاطر خدا باشد چه من انجام دهم وچه دیگری فرقی نمی کند" ، وجد بزرگوارمان آیت الله ملا حبیب الله شریف نیزدربخشی ازوصیتامه اش آورده "اعتماد نکن به دینداری کسی که حب مقام و مال در او باشد" .

         در هرحال،زیبائی ولایت پذیری دراین است که خوشمان نیاید با حمایت از برگزیده مردم که بارها مورد تائید و حمایت رهبری قرارگرفته است،برمشکلات اقتصادی و تحریمها فائق آمده تا ضمن سربلندشدن بین مسلمین منطقه و جهان،رضایتمندی عموم مردم کشورمان را هم جلب نمائیم . تاریخ نگارش:04/06/93

یکی از سنت های بدی که طی سالهای اخیر در جمهوری اسلامی با ظرافت خاص انحرافی به فرهنگ انقلاب معرفی ویاتبدیل شد، تخطئه کردن شخصیتهای سیاسی مذهبی مورد اعتماد مردم بود که به بهانه های مختلف از سوی طالبان قدرت مورد هجمه قرار گرفت .

این شخصیتها که در کشورهای به اصطلاح بی دین از آنها به عنوان متفکر، نخبه ، ویا به عنوان سرمایه های جامعه از آنهایاد می شود،ودر این نظام نیزبا تدبیر حضرت امام (ره)در قالب مجمع مصلحت نظام هم جنبه قانونی و هم ولائی پیدا کرده ، بعضآ از سوی برخی مورد بی حرمتی قرار گرفته ودر کش وقوسهای رقابتی هر گروه دیگر رابه بهانه ای نفی یا تکفیر،تا از صحنه سیاسی خارج کنند.

درحالیکه در نظام جمهوری اسلامی که میزان رای مردم از ارزش بالائی برخوردار است وقانون آن را تضمین کرده وولایت فقیه هم به آن مهر تائید می زند نباید بگونه ای غیر اخلاقی مورد بی مهری قرار گیرد تا دشمنان انقلاب اسلامی از این فرصت استفاده وآنها رابه نفع خود مصادره کنند، ودر داخل هم فرصت طلبان به این بهانه ازچهره های ارزشی درون نظام به اختلافات طبیعی که خداوند برای رشد جامعه قرار داده بهره جوید .

در اجرای این بدعتها از یکطرف عده ای با بی تقوائی سیاسی وخدشه دار کردن روح معنویت با تهمت ،غیبت وتکفیر، نسل انقلاب را دل آزرده،واز سوئی دیگر عده ای هم با اشاعه فرهنگ ابتذال ، اعتیاد ومصرف گرائی نسل جوان را مورد هدف قرار داده است .

درکشوری که اکثر مردمش شیعه وحتی دیگر قومیتهای مذهبی هم به اهلبیت عصمت وطهارت(س) ابراز ارادت می کنند واز ایران به عنوان مرکز تشیع واسلام ناب محمدی(ص) یاد می کنندورهبرمحبوبش نیز دلهای مسلمانان آزاده اعم شیعه وسنی را تسخیر کرده ،باید علاقمندان به انقلاب به گونه ای عمل کنند،که لا اقل نسیمی از پیام مبعث رسول رحمت (ص)رانصب العین اخلاقی ورفتاری خودقرارداده ودررقابتهای سیاسی ، بعد سازنده را برتخریبی ترجیح ، وباالقاب نامناسب زمینه رشدگناه و اشاعه فساد فرهنگی رافراهم نسازند .

باشد تا باتاسی به سیره نبی مکرم اسلام حضرت محمد ابن عبدالله (ص) واهلبیت مکرمش (س) همه مردم ایران ، از برکات ونعمات وحدت و همدلی که خداوند در قرآن مجید بشارت آن را داده است بهره مند شویم . تاریخ نگارش :05/03/93

افرادی که معتقدبه نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند ودراین نظام تنفس می کنند همواره دلی پر امید ونشاط داشته اند وبه آینده امیدوار واز ناملایماتی که بعضآ ازسوی استکبار جهانی وعوامل آگاه ویا ناآگاه داخلی تحمیل می شود هراسی ندارشته واز ارزشهائی که بنیانگزارجمهوری اسلامی برآن تاکید داشته اند همواره پاسداری می کنند .

یکی از ویژگیهای مهم در نظام دینی برآمده از رای مردم،ولایت فقیه است که طی سی وپنج سال دولتهای گذشته را مدیریت کرده ومدافع منافع ملی ودینی مردم بوده وبه عنوان مرکز وحدت وعظمت انقلاب اسلامی از دست آوردهای انقلاب دفاع کرده است ،که متاسفانه این ستون ارزشمند انقلاب بعضآبه بهانه های جناحی وحزبی مورد سوء استفاده قرار گرفت .

این جریانات سیاسی برای ازمیدان بدر کردن رقیب ، اگرچه به ظاهرخود را مدافع ولایت فقیه قلمداد می کنند اما به گونه ای عمل می کنندکه رهبری نظام فقط متعلق به یک جناح خاص بوده ویا دیگردیدگاهها وشخصیتهای سیاسی مذهبی کشوربا ایشان مخالفند .

از دیدگاه این افراد تخلف از موازین شرعی ، قانونی واخلاقی مجاز بوده وهر روز برای جلوگیری از اهدافی را که رهبر معظم انقلاب اسلامی برای دولت برآمده از مردم مکلف کرده اند ، مانع تراشی می کنند .

اقتصاد مقاومتی وساماندهی وضع بهداشت عمومی مردم ، دو محور مهم در ساختار سیاسی اجتماعی کشور است که اگر محقق شود،نه نگرانی ودلواپسی از مذاکرات هسته ی و تحریمها خواهیم داشت ونه از رکود وتورم واهمه ای ودر نهایت رضایتمندی مردم را هم بدنبال خواهد داشت .

در عین حال آنهائی که طی چند هفته گذشته با اظهارنگرانی از روند مذاکرات هسته ای ، ویا ثبت نام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها ، جوی را حاکم کردند،که بیش از 70 میلیون نیازمند،درکشور وجودارد ویا اینکه دراین مذاکرات استقلال سیاسی خدشه دار خواهدشد ، بدانند تاموقعیکه ،ارزشهای انقلاب اسلامی ازسوی علاقمندان انقلاب درست تنبین، شود، درتمامی صحنه هاسربلند بوده وخواهیم بود .

ما از آنهائی که متهم به فتنه ویا فتنه زده هستند توقعی نداریم ، چون درجمهوریت نظام همه نوع آدمی وجود داردو همه دیدگاهها ازقانون وحقوق شهروندی بهره مند ند، ولی توقع ما از افرادی است که خود را اسوه تقوی و فضیلت می دانند ودیگران را غیر .

با ید بدانیم با وجود ولایت فقیه جای هیچگونه نگرانی و دلواپسی نیست ، چون یکی از آثار وبرکات ولایت فقیه درنظام اسلامی در اینست که اگر در صحنه های سیاسی اجتماعی کشور منافع عمومی مردم اعم از مادی ومعنوی مورد تهدید قرار گیرد ، رهبری نظام آنرا وتو ودر برابرآن ایستادگی می کند .

کسانیکه معتقد به ولایت فقیه اند هیچوقت دلواپس نیستند، چون معتقد به رای مردم ، ومنافع عموم مردم را در نظر میگیرند، به قانون احترام می گذارند، به سرمایه های سیاسی مذهبی توهین نمی کند ، با شعر وشعارخود را تخلیه روانی نمی کنند، بیت حضرت امام(ره) راهمچون یزیدیان تکفیرنمی کند وتلاش می کنند تارفتاروکردارشان رابا سیره پیامبراعظم (ص) واهلبیت عصمت وطهارت(س) منطبق کرده ، واتحادملی ، انسجام اسلامی ، حماسه سیاسی واقتصادی رهبری محقق ومنافع ملی ما نیزدر مذاکرات هسته ای در نظر می گیرند  . تاریخ نگارش   93/02/28  

مراسم پر شور تشییع پیکر شهدای پاسدار مدافع وطن حادثه تروریستی سیستان و بلوپستان

 

حضور پرشور و گرم مردم شهیدپرور و انقلابی کاشان حال و هوای دیگری به شهر دارالمومنین داد.

با حضور با شکوه مردم مراسم استقبال از پیکر سه پاسدار شهید کاشانی سید ثارالله موسوی، ابراهیم صیادی، سید ابوالفضل موسوی و میثم عبدالله زاده پاسدار شهید آران و بیدگلی، شهیدان مدافع وطنی که در حادثه تروریستی زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل شدند برگزار شد.

پیکر شهیدان مدافع وطن و مرزهای عزت و امنیت از میدان بسیج کاشان مورد استقبال مردم شهید پرور قرار گرفت و با وجود هوای سرد و زمستانی پیکر شهیدان فضای آسمان کاشان را گرم کرد و تا سپاه پاسداران همراهی مردم ادامه داشت.

مراسم تشییع شهیدان مظلوم روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح از محل سپاه پاسداران به سمت ۱۵ خرداد آغاز می‌شود و پس از آن برای خاکسپاری به گلزار شهدای دارالسلام، روستای کاغذی، نشلج و آران و بیدگل انتقال داده می‌شود.

پاسدار سید ثارالله  موسوی، ابراهیم صیادی، سید ابوالفضل موسوی سه پاسدار شهید کاشانی و میثم عبدالله زاده پاسدار شهید آران و بیدگلی روز چهارشنبه در حمله گروهک تروریستی جیش العدل به اتوبوس حامل نیروهای سپاه پاسداران  در سیستان و بلوچستان به مقام شهادت نائل شدند.

 

 

#شهید_ثارالله_موسوی
#شهید_ابوالفضل_موسوی
#شهید_ابراهیم_صیادی
#شهید_میثم_عبدالله_زاده

    در این مراسم که پس از مدیحه سرائی مداحان اهلبیت س حجت الاسلام محمد حسین صابری اراکی در سخنانی با ذکر این مطلب که ادب و تواضع و اخلاق و مردمداری از ویژگی‌های حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد مدنی بود گفت: حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد مدنی تربیت شده بیت مرجع تقلید و نویسنده و مؤلف و محقق برجسته جهان تشییع مرحوم آیت الله مدنی کاشانی (ره) بود.

وی گفت:این فقید سعید بعد از رحلت پدر بزرگوار خود سکان دار تعلیمات دینی و قرآن نسل نوجوان و جوان در مدرسه علمیه آیت الله مدنی کاشان شد.

این خطیب توانا زندگی زاهدانه را یکی از مهمترین ویژگی‌های حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد مدنی دانست و افزود: این عالم بزرگوار طی زندگی پر خیر و برکت خود هیچگاه به دنبال مال و ثروت نبود و همه تلاش او برای احداث و بهره برداری از دو پروژه مدرسه علمیه جدید و مرکز مطالعات اسلامی آیت الله مدنی در جوار پارک آیت الله مدنی بود.

استاد حوزه علمیه قم یادآورشد: مبارزات انقلابی طلاب و روحانیان مدرسه علمیه آیت الله مدنی کاشان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در قالب نمایش و تئاتر از ورودی پله‌های مسجد و مدرسه علمیه آیت الله مدنی کاشانی در بازار میانچال کاشان آغاز شد و در سال‌های مبارزه با طاغوت تا پیروزی انقلاب اسلامی نقس تعیین کننده‌ای در تظاهرات ضد شاه در کاشان داشت.

وی حضور همه اقشارمردم کاشان، گروه‌های سیاسی مختلف، سلایق گوناگون، زن و مرد، پیر و جوان، علما و طلاب و تجار و کسبه و بازاریان هیئات مذهبی، مدیران و مسؤولان در مراسم تشییع و تدفین و ترحیم حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد مدنی نشانه مردمداری ایشان و یکی از مراسم‌های کم نظیر و بی نظیردر این شهرستان بود.

حجت الاسلام صابری اراکی همچنین حضور حماسی و دشمن شکن امروز مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن در گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را قابل تقدیر و تجلیل دانست و اظهار داشت: مردم وفادار ایران اسلامی امروز با حضور همگانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین و عالی‌ترین نمره را انقلاب اسلامی ایران دادند.

وی افزود: عشق مردم به اسلام و نظام و ولایت حماسه حضور مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن رقم زد و با حضور خود در رفراندوم راهپیمایی ۲۲ بهمن بالاترین رای را به نظام و ولایت دادند.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه برای انقلاب اسلامی خیلی‌ها زخمت کشیده اند تا توانسته اند انقلاب اسلامی را به چهل سالگی برسانند، اظهار داشت: بیت آیت الله مدنی کاشانی یکی از آن‌هایی است که تلاش زیادی کرده تا انقلاب اسلامی به پیروزی و به چهل سالگی برسد که باید قدرشناس همه بود.

لازم به ذکر است، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد مدنی کاشانی فرزند ارشد مرجع تقلید مرحوم آیت الله مدنی کاشانی (ره) و مدیر حوزه علیمه آیت الله مدنی کاشان شنبه ۲۰ بهمن عصر روز شهادت فاطمه زهرا (س) در حال بازگشت از مجلس ترحیمی در روستای اسحاق آباد در جاده بزرک به کاشان در سانحه رانندگی دعوت حق را لبیک گفت وبه جوار حق پیوست .

 

        آن مرحوم، پس از برگزاری آیین سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) درمسجد و مدرسه علمیه مرحوم آیت‌الله‌العظمی مدنی (ره) در میانچال کاشان، به قصد شرکت در مراسم ترحیمی عازم اسحاق آباد می‌شود که درمسیر راه، خودرو وی دچار حادثه شده و جان خود را از دست می‌دهد.

مراسم وداع با آیت الله زاده مدنی بعداز ظهر روز 22 بهمن با حضور قشرهای مختلف مردم ازبیت ایشان آغاز وپس از اقامه نماز توسط آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه وامام جمعه کاشان درمسجد میانچال به طرف بقعه متبرکه زیارت پنجه شاه کاشان تشییع ودرمقبره خانوادگیشان بخاک سپرده شد .

                                                                

قشرهای مختلف مردم متدین، متعهد کاشان با هر فکر وسلیقه ای امروز با شرکت گسترده در راهپیمائی 22 بهمن , ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری با شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" انزجار خود را از جبهه استکبار و صهیونیست جهانی اعلام کردند.

در این مراسم , که نماینده ولی فقیه وامام جمعه کاشان , فرماندار , مسئولان روحانیون ودیگر احاد مردم حضور داشتند, نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه 22 بهمن روز غرور، وحدت ملی و بزرگی ایرانیان است گفت: امروز 40 سال از انقلاب اسلامی ایران گذشته که دستاوردهای فراوانی برای ملت ایران و الگوهای زیادی برای جهان داشته است. نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی از جمله شعارهای انقلاب عنوان کرد و گفت: این شعارها بدین معنا است که ایرانی برای ایران تصمیم بگیرد، ایران سر سپرده دیگران نباشد و اسلام محور حرکت در ایران و آزادی در جامعه قرار گیرد. وی اضافه کرد: امروز رویکردها، چشم اندازها و عملکردهای انقلاب همان هدف هایی است که حضرت امام راحل در انقلاب تدوین کرده بودند و دشمنان برای استحاله کردن انقلاب و ناتوان نشان دادن آن از ابتدای انقلاب تا کنون موانع فراوانی بر سر راه قرار دادند. دکترساداتی نژاد عنوان کرد: توطئه منافقین و ملی مذهبی ها که حتی دولت را به دست گرفتند، نشانه ای بود برای حرکتی خزنده و استحاله هدف های انقلاب اما هشیاری بنیانگذار جمهوری اسلامی و مردم، توطئه ها را در نطفه خفه کرد.

وی یادآور شد: ترور کردن مغزهای متفکر انقلاب مانند شهیدان آیت الله مطهری، مفتح، بهشتی و سایر یاران با وفای امام راحل نیز برای استحاله انقلاب بود و تنها رهبری معظم انقلاب از این ترورها، جان سالم به در بردند تا کشتی انقلاب را در برابر موانع از جمله مواردی که غرب برای جلوگیری از انقلاب اسلامی طراحی و برنامه ریزی و اجرا کرده،

وی به دست آوردهای این دوران اشاره کرد وعنوان کرد: ایران در زمان طاغوت از حوزه علم و فناری نیز بی نصیب بود اما امروز با وجود چهار میلیون نفر دانشجو و 2 هزار و 500 دانشگاه در جهان دارای جایگاه است و از جمله جزو پنج کشور جهان در زمینه نانو، زیست فناوری، هوا فضا، هسته ای و سلول های بنیادین نیز جزو 10 کشور برتر جهان است.

ساداتی نژاد گفت: در شرایطی به این جایگاه و اقتدار در جهان رسیدیم که دشمن هزاران مانع سر راه ما قرار داده در حالی که زمان طاغوت درمان در این کشور از سوی پزشکان بی کیفیت هندی و بنگلادشی انجام می شد اما امروز پزشکان ایرانی در همه تخصص ها فعالیت می کنند چنان که در چشم پزشکی، جراحی کودکان، مغز و اعصاب و پیوند اعضای دارای رتبه نخست خاورمیانه هستیم.

وی یادآور شد: زمان شاه کشور اقتداری نداشت، مستشاران آمریکایی در ایران حضور داشتند و امنیت ما در پیوند با آمریکا معنا می شد اما امروز مستشاران ایرانی در کشورهای همسایه هستند و اگر کسی در عمق سه هزار کیلومتری چشم طمع به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، با موشک های نقطه زن ویران و نابود می شود.

دکترساداتی نژاد همچنین گفت: آمریکایی ها داعش را برای مهار قدرت جمهوری اسلامی ایران در این منطقه آوردند و به واقع کسانی که دانش مبارزه با تروریسم داشتند، داعش را به وجود آوردند اما در نهایت قاسم سلیمانی، سردار سرافراز ایرانی سپاه اسلام نابودی داعش را به رهبری معظم انقلاب تبریک گفت.

ساداتی نژاد افزود: امروز در حالی 40 سال اقتدار را جشن می گیریم که در مسیرمان هزاران سنگلاخ و مانع ایجاد کردند تا جمهوری اسلامی را متوقف کنند اما خدا و مردم و رهبری معظم موجب شدند که ایران با قدرت به سمت قله در حرکت باشد.

وی تصریح کرد: گرچه جنگ اقتصادی آغاز کردند اما جلوی آن هم خواهیم ایستاد زیرا موشک این زمان، موشک جنگ نیست بلکه گرانی و تورم می باشد و دشمن می کوشد تا نفت ایران به فروش نرسد یا پول فروش آن را ندهند.

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در ادامه نیز از راه اندازی آزمایشی رادیو کاشان همزمان به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

به همین مناسبت هئیتهای مذهبی با اجتماع در میدان کمال الملک این شهر وانجام مراسم سوگواری وسینه زنی عشق وارادت خود را نسبت به خاندان رسالت ابراز داشتند .

در اجتماع عظیم فاطمیون کاشان علیرغم بارش باران نماینده ولی فقیه وامام جمعه کاشان , فرماندار,نماینده مردم کاشان وآران وبیدگل , مسئولان ومدیران هئیتهای مذهبی این شهر حضور داشتند .

درمراسم سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) نسبت به سال های قبل بسیار باشکوه تر بودوحضور خبرنگاران، عکاسان و گردشگران خارجی در این مراسم معنوی جلوه خاصی به آن بخشیده بود .

برپایه این گزارش این مراسم با اقامه نماز جماعت که در مسجد صادقیه کاشان وبه امامت ایت الله نمازی اقامه شد پایان پذیرفت .

در آئین نمازجمعه این هفته کاشان که با حضور گسترده مردم ومسئولان برگزار شد آیت الله نمازی امام جمعه کاشان درخطبه‌های نماز کاشان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران، ثمره اندیشه‌های ناب حضرت امام خمینی(ره) و پیروی ملت ایران از رهبری آن فقیه عالیقدر بود که توانست، استقلال، آزادی و نظام مبتنی بر آموزه‌های دینی را برای نخستین بار در جهان برای ملت ایران به ارمغان بیاورد.

وی اظهار داشت: حماسه‌ای که توسط ملت ایران در 22 بهمن سال 57 خلق شد، هنوز تمام ملت‌های جهان را تحت تاثیر خود دارد و هنوز آثار و دستاوردهای ارزشی آن زینت بخش تاریخ معاصر جهان است.

امام جمعه کاشان تاکید کرد: نقش امام(ره) در پیشبرد اهداف انقلاب، نقش محوری بود و استقامت و پایداری امام(ره) در مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام از ویژگی‌های بارز و شخصیت آن حضرت بود.

نمازی در پایان از عموم مردم فهیم و شریف ایران خواست با حضور یکپارچه و منسجم در راهیمایی 22 بهمن با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالح ایشان رهبر معظم انقلاب تجدید عهد و پیمان کنند.


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

گزارشات تصویری