fajr 98 1

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 200 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

از سوی سرکارخانم انیس السادات فقیه یکدستگاه آسانسوربه ساختمان موقوفه مسجد آیت الله العظمی رضوی ره اهدا شد .

حاج حسن ستوده عضو هئیت امنای مسجد ایت الله العظمی رضوی ره ارزش این آسانسور را با هزینه های جانبی بالغ بر دویست میلیون تومان اعلام کردوگفت : این آسانسور در راستای کمک این بانوی نیکوکار برای راه اندازی بخش درمانگاهی این مجتمع تجاری مسکونی ساختمان درنظر گرفته شده است .

ساختمان موقوفه مسجد آیت الله العظمی رضوی ره در سه طبقه پزشکی تجاری احداث می شودودرآمدش برطبق اساسنامه ثبتی برای تحصیل, معیشت, وازدواج ایتام اختصاص می یابد .

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ومدیحه سرائی ابتدا آیت الله عرب از اساتید حوزه علمیه کاشان به شخصیت والای این عالم بزرگوار اشاره کرد و بربهره گیری هرچه بیشتر از آثار گرانسنک این فقیه قرانی   که بر تلازم عینی عملی کتاب وعترت که برپایه هدایت وضلالت دربعثت رسول گرامی اسلامی ص عنوان شده است تاکید کرد .

خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان هم به نقل ازحجت الاسلام جواد بهشتی استاد حوزه و دانشگاه گفت: علامه آیت الله حاج شیخ علی آقا نجفی کاشانی از راه تفسیر قرآن مجید و تبیین حقایق و معارف الهی با تزکیه نفوس و تهذیب اخلاق و احیای ارزشهای اصیل اسلامی ، به تعلیم و گسترش معارف اسلامی و همواره تا پایان عمر به نشر سنن و حقوق و اخلاق الهی و گسترش فرهنگ اسلامی پرداخت.

وی افزود: علامه آیت الله حاج شیخ علی آقا نجفی کاشانی(ره) در سال 1361 قمری برای تحصیل علوم دینی به نجف اشرف رفت و با کسب فیض از محضر عالمان و فقیهان بزرگ دوره سطح و خارج را به مدت 10 سال گذراند و به درجه اجتهاد رسید .

دربخش زندگینامه این عالم فرزانه آورده است حاج شیخ علی آقا نجفی کاشانی(ره) پس از آن که مکاسب و کفایه را نزد آیت الله آقا میرزا حسن یزدی به پایان رساند ، واز محضر اساتیدی همچون آیت الله العظمی حکیم و مرحوم آیت الله العظمی سید عبدالهادی شیرازی کسب فیض کرد .

این ستاره فروزان آسمان علم و تقوا ، پس از سال ها تدریس ، تبلیغ و تفسیر و امر به معروف و نهی از منکر و و قلم زدن در راه بیان حقایق و معارف اسلامی سرانجام در عصر روز پنجشنبه 23 مردادماه 1365 شمسی دار فانی را وداع گفت .

خبرگزاری بسیج وحوزه هم به نقل از دکتر محمدعلی مهدوی استاد حوزه ودانشگاه  ، درخصوص شخصیت والای این عالم فرزانه به تفاوت های جامعه خدایی و پیامبرپسند با جوامع کج اندیش اشاره کرد و گفت: عالمان دینی در تمام دوران ها شجاعانه در برابر شبیخون فرهنگی دشمن ایستاده اند .

وی با بیان اینکه آیت الله آقا نجفی کاشانی(ره) از جمله عالمانی بودند که در آگاه سازی جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نبودند، اظهار کرد: اگر کسی یک نفر را آگاه کند مانند این است که جهانی را زنده کرده است .

این پژوهشگر قرانی با ابراز تاسف از گمنام ماندن آیت الله حاج شیخ علی نجفی کاشانی، افزود: این عالم بزرگوار با عمل صالح خود انسان های زیادی را در برابر جاهلیت و ظلم ستمگران آگاه و بیدار کرد و در زمانی که به قرآن اهمیت داده نمی شد، تفسیرهای پرمتحوایی را در اختیار جامعه قرار داد .   وی در بخش دیگری از سخنانش اخلاص در عمل و فروتنی و تواضع را از دیگر ویژگی های آیت الله نجفی کاشانی برشمرد و افزود: خدایی اندیشیدن، خدایی گفتن و خدایی عمل کردن از دیگر خصایص ایشان بود .

این استاد اخلاق ، با تاکید بر لزوم جمع آوری و چاپ آثار ارزشمندآیت الله نجفی کاشانی، گفت: یادداشت های پراکنده و ترجمه و تفسیر قرآن این عالم بزرگ، با ویرایشی دقیق تر، چاپ و در اختیار مردم قرار گیرد .

در پایان این که توام باپخش کلیپی از زندگینامه آیت الله نجفی وبود یاد وخاطره فرزند شهیدش مهدی که در عملیات بیت المقدس مجروح وبعد از یک هفته به شهادت رسید دکتر نجفی در سخنانی با بیان خاطراتی ازنحوه برخورد پدر با فرزندانش اقداماتی که برای ماندگار شدن آثار این فقیه قرانی را تشریح کرد .

آئین نکودداشت استاد اخلاق ومفسر قرآن آیت الله حاج شیخ علی آقا نجفی کاشانی تحت عنوان آفتاب پنهان همزمان با 18 مرداد 98 مصادف با سی وسومین سالگشت هجرت این معلم اخلاق , با همکاری موسسه احیای فرهنگ کاشان , گروه علوم قرآن وحدیث دانشگاه کاشان , هیان امنای مسجدالحسین ع میرنشانه , کانون فرهنگی هنری امام حسین ع میرنشانه ودفتر تنظیم ونشرآثار مرحوم آیت الله حاج شیخ علی آقانجفی کاشانی برگزار شد .                                    

دراین مراسم حاج اکبر جلوداریان مدیر عامل موسسه خیریه مهدیه کاشان به عید قربان سال گذشته وذبح سی راس گوسفند وتوزیع آن به نیازمندان اشاره کرد وابراز امیدواری کرد که امسال با کمکهای مردمی بتوانیم در عید قربان با ذبح بیش ازسی وپنج راس گوسفند وتوزیع آن بین افراد تحت پوشش ودیگر افراد نیازمندجامعه نقش خود رادر این فریضه الهی ایفا کنیم .

سيستم آواي گويا مجريان برتر از سوي نوجوان كاشاني عليرضا شريف به صورت آزمايشي فعاليت خود را از طريق خط تلفن آغاز كرد.

سيستم آواي گويا مجريان برتر فعاليت هاي تبليغاتي همشهريان كاشاني را در آينده با استفاده از مجريان توانمند از جمله سعيد شيخ زاده ، سينا هوشمندي و ... در قالب آهنگ انتظار تلفن ثابت به مخاطبان خود ارائه مي كند.
 
در حال حاضر سيستم آواي گويا مجريان برتر تا آماده شدن خط تلفن ثابت به صورت آزمايشي روي خط تلفن همراه  09392696443 در دسترس است.
 
همشهريان كاشانی در آينده نزديك تبليغات خود را از طريق اين سيستم توسط مجريان توانمند خواهند شنيد.

 علاقمندان مي توانند به سايت مجريان برتر به اين آدرس http://mojrianebartar.com/  مراجعه كنند.

     با افتتاح مجتمع پزشکی تجاری مسجد آیت الله العظمی رضوی کاشان ایتام این منطقه از خدمات آن بهره مند می شوند .

عملیات اجرائی این طرح که از بهمن ماه 96 در زمینی به وسعت 240 متر مربع آغاز شده است تاکنون بالغ بریک میلیاردتومان توسط افراد خیر هزینه شده است وپیش بینی می شود با تامین 500 میلیون تومان اعتباردیگر این طرح تا دهه مبارک فجر98 به بهره برداری برسد .

این مجتمع در سه طبقه پزشکی تجاری احداث می شودودرآمدش برطبق اساسنامه ثبتی این موقوفه برای تحصیل, معیشت, وازدواج ایتام اختصاص می یابد .

مسجد آیت الله العظمی رضوی دارای پیشینه 570 ساله است که دارای موقوفه های زیادیست و این مجتمع پزشکی تجاری یکی ازاین موقوفه هاست .

تاریخچه موقوفه مسجد حضرت آیت الله العظمی رضوی ره

عضو هئیت امنای مسجد آیت الله العظمی رضوی ره با اعلام این مطلب به تاریخچه این موقوفه ارزشمند اشاره کرد وچنین اظهارکرد:این بنا از ابتدا دو باب حمام مردانه زنانه بوده که درزمان تعریض میدان قاضی اسدالله در سال 1342 دو سوم بنا وزمین مجاورآن درمیدان قرار گرفت که پس ازاستفتاء ازحضرت آیت الله العظمی گلپایگانی ره اجازه تبدیل آن به احسن داده شد که با همت هئیت امناء خیرین شهری وبرون شهری اقدام به ساخت وساز این مجتمع مسکونی تجاری وفرهنگی نموده شد که باتوجه به زمان بهره برداری وتنظیم اساسنامه, مقررشد درآمدش صرف امورات وروشنائی این مسجد وهزینه تحصیل ومعیشت ایتام محله ومنطقه قرار گیرد .

حاج حسن ستوده درپایان باتشکر وقدردانی ازکسانیکه دراین امرخیرمارایاری کرده اندابراز امیدواری کرد,با کمک ومساعدت دیگر افراد نیکوکار وخیر اندیش منطقه بتوانیم این مجتمع مسکونی, تجاری وفرهنگی را در موعد مقرربه بهره برداری برسانیم وبرای صاحبان این امورخیرنیز ازخداوند بزرگ برایشان پاداش دنیوی واخروی آرزومندیم .

درآئین ویژه ای که درمحل ساختمان صندوق قرض الحسنه انقلاب اسلامی کاشان برگزار شد یک بانوی نیکوکاربا اختصاص مبلغی به عنوان سپرده قرض الحسنه دراین صندوق بااین امرخداپسندانه,مشارکت کرد .

حاج حسن ستوده عضو هئیت امنای مسجد آیت الله العظمی رضوی وصندوق قرض انقلاب اسلامی کاشان با اشاره به اینکه این صندوق در سال 1358 توسط جمعی ازخیرین تاسیس,وتاکنون تسهیلات قابل توجهی به مردم پرداخت کرده است گفت:صندوق قرض الحسنه کاشان طی سه ماهه اول 98 نیز هرهفته 200تا 250 فقره وام به مبلغ یک تا پنج میلیون تومان به نیازمندان ومردم کم درآمد منطقه پرداخت کرده است .

همچنین دربرنامه ای که درمجتمع پزشکی تجاری آیت الله العظمی رضوی برگزار شد این بانوی نیکوکار ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این مجتمع,مبلغی رابرای اتمام بخش پزشکی آن اختصاص داد .

بگفته عضو هئیت امنای مسجد آیت الله العظمی رضوی : این مجتمع با زیر بنای 240 متر مربع اهدائی خانواده آیت الله رضوی از بهمن ماه 96 آغاز, وتاکنون بالغ بریک میلیارد تومان با کمک خیرین هزینه شده است

وی افزود:این مجتمع در سه طبقه پزشکی تجاری احداث می شودودرآمدش برطبق اساسنامه ثبتی برای تحصیل, معیشت, وازدواج ایتام اختصاص می یابد .

پیکرپاک این بانوی مومنه ازمسجدکرسی اعظم کاشان تا حسینیه چهارده معصوم (س) پنجه شاه این شهرتشییع وپس از اقامه نماز توسط آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه وامام جمعه کاشان درجوار این بقعه متبرکه به خاک سپرده شد .

به همین مناسبت مراسم ترحیم این فقیه سعیده بعداز نماز مغرب و عشا، در مسجد اعظم کرسی اعظم این شهر باشکوه خاصی برگزار شد.

دراین مراسم که نماینده ولی فقیه وامام جمعه کاشان , علما وروحانیون , اساتید حوزه ودانشگاه , اصناف وبازاریان ,مسئولان نهادهای انقلاب اسلامی ونیز نمایندگانی از مراجع عظام شرکت داشتند پس از مدیحه سرائی خطیب توانا حجت الاسلام صابری در سخنانی یادوخاطره حاحیه خانم کاظمینی مقدم را که چنین فرزندانی تقدیم جامعه کرده تجلیل کرد.

وی با انتقاد از برخی مسئولان روحانی که موجب نارضایتی مردم ونابسامانیهای اقتصادی جامعه شده اند, از طلاب وروحانیونی که در مقاطع مختلف علمی با کمترین درآمد امرارمعاش می کنند دفاع کرد .

حجت الاسلام صابری , ساخت مسجد اعظم كرسي کاشان و مرکز دارالعلم اسلامي شامل حوزه علميه و كتابخانه عمومي را از جمله خدمات مذهبي، فرهنگي و اجتماعي مرحوم آيت الله سید عباس اعتمادي(ره) در شهرستان كاشان عنوان کرد .

     آيت الله سيد عباس اعتمادي در سال 1311 شمسي دركاشان متولد شد. مهمترين فعاليت علمي ايشان تدريس علوم حوزوي، تربيت و پرورش طلاب بود و از آثار اين عالم جليل القدرمي‌توان به ‹‹لب البيان في‌معرفت الانسان و دائع المنان›› و ‹‹رسالت الاعتماديه في اصول الاعتقاديه›› اشاره كرد،

اين عالم خدوم 21 مرداد ماه سال 75 هنگام بازگشت از زيارت امام‌رضا(ع) به علت تصادف رانندگي دارفانی را وداع گفت وبه جوار حق شتافت .

     این مراسم که توام با چندین برنامه متنوع فرهنگی هنری بود پس ازخاطره گوئی یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس وایراد سخن رسولزاده رئیس شورای اسلامی شهر کاشان , سعید ابریشمی راد در جمع مردم لتحر گفت: ما امروز آمده‌ایم به مردم و معتمدین و جوانمردهای لتحر دست مریزاد بگوییم .

شهردار کاشان با بیان اینکه تلاش های زیادی شده که شهرداری با مشورت مردم اداره شود تا مدیریت مشارکتی به عینه محقق گردد، بیان کرد: زمانی مدیریت مشارکتی تحقق پیدا می کند که مردم در عرصه عمل وارد شوند. شهردار افزود: امروز در لتحر شاهد نتیجه و‌ باروری مفهوم مدیریت مشارکتی هستیم. ابریشمی راد با تاکید بر اینکه احداث مجموعه ورزشی شهدای غواص با مشارکت مردم شکل گرفته و شهرداری کمترین نقش را در احداث آن داشته، اظهار کرد: منطقه لتحر برای بهتر بودن همه چیز دارد. این مقام مسوول فرصت های خدمت رسانی به مردم را بسیار اندک دانست و با توجه به اینکه ورزشگاه لتحر به نام شهدای غواص مزین شده تاکید کرد: حیف است در سایه امنیتی که شهدا برایمان ایجاد کرده اند، فرصت سوزی کنیم.

جوادزینعلی فعال سیاسی واز خدومتگزاران منطقه لتحر هم قدردانی ازمسئولان وخدمتگزارنی در این مراسم حضورداشته اند همکاری وهمدلی همه مسئولان را برای خدمت رسانی به مردم ضروری دانست وبرپرهیز از خط وخط بازیهای سیاسی تاکید کرد.

در این مراسم که فرماندار ویژه کاشان , نماینده مردم کاشان وآران وبیدگل, اعضای شورای اسلامی شهر کاشان وودیگرمقامات ومسئولان نهادها حضور داشتند به جمعی از خدمتگرارانی برای اجرای این طرح ورزشی تلاش کرده این هدایائی تقدیم شد .

سردار مرتضی طلایی هم در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی شهدای غواص و جشن پویش مردمی لتحر كاشان در گفتگوبا پرتال خبری کاشان به تحولات سیاسی کشور پرداخت واظهار داشت : اگر مدافعان حرم نبودند تروریست‌های داعش سوریه را و عراق را بلعیده بودند و امروز اثری از این دو کشور نبود.

وی با اشاره به اینکه اراده نیرو‌های مقاومت منافع نظام سلطه را به خطر انداختند، افزود: اگردر عراق حکومت دینی و شیعی حاکم است و گروه‌های انقلابی در عراق مقاوم و استوار ایستاده اند به برکت نیروی مقاومت است.

سردار طلایی گفت: مشکل امروز آمریکا با جمهوری اسلامی ایران برای این است که ایران از جریان مقاومتی که در منطق شکل گرفته و منافع حیاتی نظام سلطه و اسرائیل را به خطر انداخته است حمایت و پشتیبانی می‌کند.

به گفته وی، اگر سوریه و عراق بعد از این همه سال هجمه تروریست‌های داعش و تکفیری‌ها و حمایت‌های بی امانی که آل سعود و آمریکا و نظام سلطه مقاومت نکرده بودند آمریکا برتمام منطقه خاورمیانه حاکم شده بود.

سردار طلایی گفت: امروز آمریکا با وجود همه فشار‌های سیاسی و اقتصادی که بر ایران وارد کرده به نتیجه نرسیده است و درمانده و مستاصل شده است به طوریکه ترامپ دست گدایی به سوی نخست وزیر ژاپن دراز کرده تا با سفر به ایران از جمهوری اسلامی بخواهد دست از سر آمریکا بردارد .

وی افزود: اگر امروز ترامپ ذلیل و درمانده شده است برای مذاکرده با ایران واسطه به ایران می‌فرستد به برکت خود شهدا است و هر قطره‌ای از خون شهدا در فرمایشات رهبر معظم انقلاب تجلی پیدا می‌کند و می‌فرماید من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمی دانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد.

سردار طلایی گفت: امروز نظام سلطه ملتمسانه با سفر به کشور‌های مختلف تلاش می‌کند تا با فرستادن واسطه به ایران ما متقاعد کند دست از سر آن‌ها برداریم و این یکی از دستاورد‌های خون شهدا و انقلاب اسلامی ایران است.   وی با اشاره به اینکه هندسه انقلاب از نگاه امام راحل دارای شش ضلع است، اظهار داشت: یکی از اضلاع هندسه انقلاب اسلامی ایران مبارزه با نظام سلطه و مستکبران است و رکن هندسه انقلاب مردم هستند که با پشتوانه معنوی ملت انقلاب به ۴۰ سالگی رسيده است.

سردار طلایی گفت: بصیرت و آگاهی و استقامت و پایداری و ایستادگی مردم در برابر همه مشکلات از مهمترین عوامل پیروزی و دوام و قوام انقلاب اسلامی ایران در برابر همه مشکلات است.

تروریست‌های داعش سوریه را و عراق را بلعیده بودند و امروز اثری از این دو کشور نبود.

وی با اشاره به اینکه اراده نیرو‌های مقاومت منافع نظام سلطه را به خطر انداختند، افزود: اگردر عراق حکومت دینی و شیعی حاکم است و گروه‌های انقلابی در عراق مقاوم و استوار ایستاده اند به برکت نیروی مقاومت است.

سردار طلایی گفت: مشکل امروز آمریکا با جمهوری اسلامی ایران برای این است که ایران از جریان مقاومتی که در منطق شکل گرفته و منافع حیاتی نظام سلطه و اسرائیل را به خطر انداخته است حمایت و پشتیبانی می‌کند.

به گفته وی، اگر سوریه و عراق بعد از این همه سال هجمه تروریست‌های داعش و تکفیری‌ها و حمایت‌های بی امانی که آل سعود و آمریکا و نظام سلطه مقاومت نکرده بودند آمریکا برتمام منطقه خاورمیانه حاکم شده بود.

سردار طلایی گفت: امروز آمریکا با وجود همه فشار‌های سیاسی و اقتصادی که بر ایران وارد کرده به نتیجه نرسیده است و درمانده و مستاصل شده است به طوریکه ترامپ دست گدایی به سوی نخست وزیر ژاپن دراز کرده تا با سفر به ایران از جمهوری اسلامی بخواهد دست از سر آمریکا بردارد.

وی افزود: اگر امروز ترامپ ذلیل و درمانده شده است برای مذاکرده با ایران واسطه به ایران می‌فرستد به برکت خود شهدا است و هر قطره‌ای از خون شهدا در فرمایشات رهبر معظم انقلاب تجلی پیدا می‌کند و می‌فرماید من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمی دانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد.

سردار طلایی گفت: امروز نظام سلطه ملتمسانه با سفر به کشور‌های مختلف تلاش می‌کند تا با فرستادن واسطه به ایران ما متقاعد کند دست از سر آن‌ها برداریم و این یکی از دستاورد‌های خون شهدا و انقلاب اسلامی ایران است. وی با اشاره به اینکه هندسه انقلاب از نگاه امام راحل دارای شش ضلع است، اظهار داشت: یکی از اضلاع هندسه انقلاب اسلامی ایران مبارزه با نظام سلطه و مستکبران است و رکن هندسه انقلاب مردم هستند که با پشتوانه معنوی ملت انقلاب به ۴۰ سالگی رسيده است.

سردار طلایی گفت: بصیرت و آگاهی و استقامت و پایداری و ایستادگی مردم در برابر همه مشکلات از مهمترین عوامل پیروزی و دوام و قوام انقلاب اسلامی ایران در برابر همه مشکلات است .                                                                  

سخنران قبل از خطبه ها حجت الاسلام حمید رضا ارباب سليماني بود که در سخنانی با گرامیداشت عید سعید فطر شرایط امروز کشور را خاص و حساسی خواند و با اشاره به فشار‌های خارجی، گفت: برخي مشکلات کشور داخلی و برخی دیگر ناشی از سوء مدیریت‌ها است ودراین خصوص نیازمند همکاری وهمیاری دیگر نهادهاست ومسؤولان به تنهایی نخواهند توانست مشکلات کشور را حل کنند .

مشاور وزیر ارشاد اقامه نماز و توجه و توسل را زمینه ساز حل مشکلات خواند وبا اشاره به اینکه همه انبیاء الهی با نماز مأنوس و پرچمدار نماز بوده اند اهمیت اقامه نماز جماعت را یادآور شد وگفت: مسجد بر روی افکار خانواده و فرزندان را تأثیرگذاراست و اقامه نماز و عمل به دستورات آن ضروریست .

حجت الاسلام ارباب سلیمانی از نماز، زکات، امربه معروف و نهی از منکر بعنوان چهار شاخصه حکومت دینی و اسلامی نام برد وافزود: مدرسه، مربیان و معلمان برای نماز خوان شدن دانش آموزان باید طرح و برنامه داشته باشند .

وی درپایان با یادآوری این نکته اگرمسؤولان به نماز اهتمام داشته باشند زیر دستان هم اهتمام دارند ابراز امیدواری کرد که با تلاش وهمکاری تمامی نهادهای تولیدی,صنعتی ودانشگاهی علاوه برتقویت فضای فرهنگی کشورمسائل ومشکلاتی که از سوی دشمن تحمیل شده است برطرف شود .

نماز با صلابت عید سعید فطرپس از یکماه عبودیت با حضور قشرهای مختلف مردم در مصلی بقیه الله العظم کاشان با شکوه فراوان برگزار شد.

آیت الله نمازی درخطبه‌های نماز عید سعید فطر با تسلیت ایام گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام تاریخی ۱۵ خرداد، گفت: با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی روز به روز بر حقانیت دین مبین اسلام افزوده می‌شود و گرایش جوانان کشور‌های خارجی به اسلام و محبوبیت آن در آمریکا و اروپا نیز گواهی بر این مدعاست .

وی باتبریک ایام الله عید سعید فطر به مسلمانان جهان خطاب به خاندان آل سعود، گفت: آل سعود باید از سرنوشت محمدرضا پهلوی و صدام درس عبرت بگیرد در غیر این صورت سرنوشتی بهتر از این دو دیکتاتور نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه وامام جمعه کاشان افزود: حاکمان ظالم عربستان در حالی ایران را متهم به دخالت در امور کشور‌های منطقه می‌کند که خود با کمک آمریکا و اسرائیل بیش از چهار سال است مردم مسلمان و مظلوم یمن را زیر آتش بمباران بی رحمانه خود گرفته و در حال نسل کشی در یمن است .

وی دربخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: مردم روزه دار ایران اسلامی در آخرین جمعه ماه رمضان با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس حماسه‌ای دیگر آفریدند و مورد تحسین رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفتند .

نماینده ولی فقیه در کاشان بر نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تأکید کرد و از دوچرخه سواری بانوان و پدیده سگ گردانی در در دارالمومنین کاشان انتقاد کرد .


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/resaneyefajr/public_html/templates/jm_news3/html/pagination.php on line 0