fajr 1400 01

انتخابات 1400

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 117 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چهار طرح بهداشتی و درمانی کاشان به ارزش 17 میلیارد و 500 میلیون ریال روز پنجشنبه در آیینی با حضور فرماندار، نماینده مردم در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

چهار طرح بهداشتی درمانی در کاشان بهره برداری شد

دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 14:42

به گزارش ایرنا، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در این زمینه گفت: این طرح ها شامل مرکز خدمات جامع سلامت روستای آزران و خانه های بهداشت سه روستای ورکان، ویدوج و پنداس می باشد.


ابراهیم کوچکی افزود: برای ساخت و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت روستای آزران با زیربنای 450 مترمربع نزدیک به هفت میلیارد ریال از سوی فردی نیکوکار با هدف تامین و ارتقای سطح سلامت جسمی، روانی و بهداشتی مردم منطقه هزینه شده است.n83149402 72742929
وی بیان کرد: خدمات پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری، مراقبان سلامت زن و مرد، مشاوره سلامت روان و تغذیه، واکسیناسیون و سلامت محیط و کار در این واحد بهداشتی درمانی ارائه خواهد شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: برای ساخت هر یک از سه خانه بهداشت روستایی با زیر بنای 193 مترمربع نیز مبلغ سه میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارهای دانشگاه و کمک خیرین سلامت ساز اختصاص یافت.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در قالب 103 خانه، پایگاه و مرکز بهداشتی درمانی در این منطقه خدمات رسانی می کند.
جمعیت افزون بر 465 هزار نفری شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان هستند.

خواندن 278 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.