fajr 1400 01

انتخابات 1400

  • ببینید | آیت الله مصباحی مقدم: از عدم احراز صلاحیت لاریجانی تعجب کردم
    مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص و مجلس خبرگان رهبری گفت: علی لاریجانی ۳دوره رئیس مجلس بود و همچنین نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده است و هم‌اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری است؛ شورای نگهبان کسی را با این سوابق تایید صلاحیت نکند برای من تعجب آمیز است. واقعا برخورد آقای لاریجانی در این موضوع بسیار خوب بود. من تحلیلم این بود که رهبری نسبت به اتفاقی که رخ داد ناخوشنود هستند؛ برداشت من این بود که واکنش رهبری به اصل عدم احراز صلاحیت لاریجانی بود. در موضوع عدم احراز صلاحیت آقای لاریجانی، رهبر انقلاب ضرورت ندانستند که حکم حکومتی بدهند. منبع: خبرفوری
  • کاندیداهای پوششی انتخابات سمت گرفتند/ جلیلی جایگزین محسن رضایی می شود؟
    ایسنا نوشت: حالا سومین کاندیدای رقیب رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ هم به سمتی جدید در دولت رسیده و رقبای انتخاباتی رئیس فعلی دولت، به اصطلاح عاقبت به خیر شده‌اند.
  • علم الهدی : رای مردم در انتخابات اخیر به اخلاق، حکمت، عدالت و فسادگریزی است
    فارس نوشت: استاد دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه نتیجه انتخابات اخیر نشان داد که رای مردم به اخلاق، حکمت، عدالت و فساد گریزی است، گفت: عدم ظرفیت های لازم برای برپایی عدالت، پرخاشگری سیاسی را بیشتر می کند.

تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 55 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مگر نمی دانید ولایت فقیه مظهر وحدت ،اقتدار وعظمت انقلاب اسلامی است ومنتسب کردن رهبری به جریان خاص

جناب شریعتمداری وهمفکرانش به چه می اندیشند ؟؟؟

شنبه, 19 بهمن 1398 ساعت 22:32

جناب شریعتمداری و امثالهم چرا بیش از اندازه داد و فریاد میکنند وبه قول کاشی ها به خودشان می زنند .

اگر چه این موضع گیری ها ممکن است برای چانه زنی های دیپلماتیک مفید باشد ولی بهتر است عدالت در بیان انتقاد رعایت شود تا در این راستا ظلمی به افراد و یا خدمت گزاران نظام وارد نشود در عین حال داد و فریاد کردن بیش از اندازه و مطرح کردن خود با تکرار اتهام ها وگمانه زنی های بیهوده گذشته واز روی بغض و کینه انتخاباتی است با منافع دینی وملی ما سازگار ندارد .

   جریان فتنه انحرافی و برخی اصولگرایانی که به آن آلوده اند ، هنوز باور ندارندکه رویکرد مردمی چیز دیگریست و ولی فقیه آنرا تائید کرده است وباید از آن حمایت کنند . زیبائی ولایت پذیری مگر در این نیست که اگرخوشت هم نیاید باید همراه باشی وگر نه همان فتنه ای فرقی نمی کند اصولگرا باشی یا اصلاح طلب .

مگر نمی دانید ولایت فقیه مظهر وحدت ،اقتدار وعظمت انقلاب اسلامی است ومنتسب کردن رهبری به جریان خاص خیا نت به اسلام ومملکت محسوب می شود ومگر این عزیزان هنوز باور ندارند که با تدبیررهبری و دلسوزان نظام حماسه سیاسی ملت ایران با حضور گسترده مردم محق شد، وانسجام اسلامی نیز ، در حال شکل گیریست ، با مقاومت مردم هم چهره استکبارستیز انقلاب اسلامی وهم چهره واقعی کفر جهانی رادر مذاکرات با روشی مدبرگرایانه بر ملاوتوطئه اسلام هراسی وایران هراسی خنثی ودین منطق ، عقلانیت ورحمانیت اسلام ناب محمدی(ص) برای جهانیان روشن ، وجذب حداکثری در کشورهای اسلامی میسر وبه نمایش گذاشته شد .

آیا ما به درون خود که خلاصه شیاطین را در خود جا داده نگاه نکرده ایم ، غرور برتر طلبی ، نفی دیگران ، ریا طلبی ، وهزاران خصیصه منفی که هرکسی خود بهترمی داند چه دروجود اوست ،چرا خودرا مظهر بی وعیب و نقص اسلامیت وولایت نطام قلمداد می کنیم ودیگران رابا بی تقوائی سیاسی تکفیر ویا زیر سئوال می بریم .

چه خوبست همگی با باز نگری درسخنان مقام معظم رهبری که طی چندین پیام برای مذاکرات یادآور شدند، " نرمش قهرمانانه، به دیپلماسی خود اعتماد داریم،فرزندان انقلابند، به آمریکا نمی شوداعتماد کرد،به درون خود متکی باشید،ایستادگی در برابر زیاده خواهی ها همواره باید شاخص خط مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد وچنین خواهد بود"وامثالهم ودرک مفاهیم که بعد از هجمه ها بیان کردند توجه کنیم ، که در هرکدام دنیائی از راهکارهای سیاسی در مقابل با دشمن استکباری به نمایش گذاشته است تا دولت بتوانددولت بتوانددردوجبهه دیپلماسی و مشکلات داخلی شعارحماسه اقتصادی مقام معظم رهبری را محقق تا همگی از برکات وحدت ، همدلی ، آرامش وامید که باید همواره در جامعه دینی وحاکمیت ولی فقیه وجود داشته باشد بهره مند شوند .

تاریخ نگارش 30 /09/92

خواندن 309 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.