تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 165 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم
شمال استان اصفهان

شمال استان اصفهان (13)

عباس رضایی در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی در کاشان گفت: طرح های در حال ساخت و بهره بردای از آنها یا صدور کالایی به کشورهای خارجی به ویژه اروپا موجبات امید و نشاط همه را فراهم می کند.وی افزود:

اسحاق جهانگیری هنگام ورود در جمع خبرنگاران در مورد هدف سفر خود به این شهرستان گفت: کاشان یکی از مناطق تاریخی کشور است که از ویژگی های منحصر به فردی دارد و مردم مومن و انقلابی آن همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی و انقلاب بوده و در این راه فداکاری کردند.


    معاون اطلاعات عملیات کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شهدا را نباید وارد جناح بندی و کارهای سیاسی بکنیم چرا که آنها تا آخرین لحظه های عمر خود تنها سفارش می کردند که کاری نکنید امام و رهبری تنها بماند.

           n83157987 72757474به گزارش فجرکاشان به نقل از ایرنا، سردار محمد احمدیان شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای روستای امیران اردستان افزود: برخی خسته شدند، در حالی که رزمندگان پس از پنج روز محاصره و بدون آب، غذا و مهمات دست از رهبری برنداشته و می گفتند که سلام ما را به امام و رهبرمان برسانید.
وی بیان کرد: برخی در این سال ها ستم کرده و به فراموشی سپردند که نظام و انقلاب چه جوانانی را تقدیم اسلام داشت و هستند هنوز پدران و مادرانی که چشم انتظار فرزندان آسمانی خود شدند که تا کنون بازنگشتند.
معاون اطلاعات عملیات کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: شهدا باوفاترین و بامعرفت ترین شخصیت هایی بودند که باید شناخته شوند زیرا در سخت ترین و بدترین زمان نیز دست از رهبر خود نکشیدند.
وی یادآور شد: شهدا می گفتند که مردم صدای ما را بشنوید، ما دنبال فتح خاک و سرزمین عراق نیستیم بلکه ادامه دهنده راه امام حسین (ع) هستیم و دنبال سکه و ارز نرفتیم.
احمدیان در ادامه عنوان کرد: خداوند یک فرصت هشت ساله را برای پرواز به ما داد که رزمندگان در این فضا پرواز کرده و عاشقی را به همه نشان دادند اما چه شده که امروز شکل و شمایل اتاق برخی از جوانان ما تغییر کرده، در حالی که در دوران دفاع مقدس عکس شهدا و رزمندگان زینت بخش شان بود.
وی افزود: اتفاق هایی در زمان جنگ روی داد، نشاگر امدادهای غیبی بود و خدا می خواست اتفاق های خوبی شاهد باشیم؛ امروز هم باید یادواره شهدا را مهم و اثر گذار دانسته و همگان در آن شرکت کنند، زیرا شهدا جان خود را فدا کردند تا اسلام و نظام اسلامی پایدار بماند.
به گزارش ایرنا، یادواره 18 شهید روستای امیران از توابع بخش مرکزی زواره در شهرستان اردستان با حضور جمعی از مردم و خانواده های شهدا برگزار شد.
شهرستان اردستان در مجموع 320 شهید، 550 جانباز و 44 آزاده تقدیم کرده که از این تعداد 2 شهید و 6 جانباز مربوط به مبارزه های دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و سایر آنها والامقامان دوران دفاع مقدس هستند.

رضا کیخایی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس دستورالعمل جدید، آموزش حقوق زوجین توسط کارشناس حقوق دادگستری، آموزش اخلاق واحکام توسط سازمان تبلیغات اسلامی، روانشناسی خانواده توسط کارشناس بهزیستی و آموزش بهداشت و سلامت از سوی کارشناسان بهداشت از محورهای این طرح است.

به گزارش ایرنا، سروان ابراهیم نرگسیان شامگاه یکشنبه در جلسه شورای ترافیک اردستان بدون اشاره به جزییات آمارها افزود: امسال با اقدام های صورت گرفته و همکاری رانندگان در بحث تصادف های جرحی و خسارتی کاهش داشتیم و حادثه خیزترین خیابان شهرستان، شهید فائق اردستان با 6 فقره تصادف بود.

سرهنگ اصغر زارع روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هم اکنون در گردنه های پشته سمیرم، خروس گلو شهرضا و نیه در نطنز برف در حال باریدن است.

حمیدرضا خورشیدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود :این مقدار بارش در مقایسه با مدت مشابه سال زراعی قبل که 7.6 میلی متر بود، 63.8میلی متر رشد را نشان می دهد.

به گزارش ایرنا، رییس شبکه بهداشت و درمان اردستان در آیین آغاز این طرح گفت: ساختمان سی تی اسکن بیمارستان اردستان در زمینی به مساحت 204 متربع با 10 اتاق ساخته شده و در هفته دولت 1398 به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایرنا، مجید نوری شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این واحدهای اقامتی فاقد مجوز که از سال های گذشته فعالیت می کردند، در راستای ساماندهی منطقه گردشگری کویر مرنجاب با هماهنگی نیروی انتظامی و مرجع قضائی تعطیل شدند.
وی بیان کرد: مهمترین این واحدهای اقامتی در کویر، بنای تاریخی کاروانسرای مرنجاب بود که به دلیل توجه نکردن به تذکرهای پیاپی از فعالیتش جلوگیری شد و ادامه آن در گرو دریافت مجوزها و ارائه خدماتی برابر استانداردهای تعریف شده از سوی دستگاه های ذیربط است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل اضافه کرد: این مجموعه پشتیبان هر گونه فعالیت قانونی در زمینه ایجاد زیرساخت های گردشگری در شهرستان است اما از تداوم فعالیت مرکزهای غیر قانونی جلوگیری خواهد کرد.
وی عنوان کرد: شهرستان آران و بیدگل به علت برخورداری از جاذبه های گوناگون طبیعی و تاریخی، مقصد مسافران و گردشگران داخلی و خارجی بوده و بر این اساس نیازمند مرکزهای اقامتی استاندارد جهت اسکان آنها می باشد.
به گفته نوری، شهرستان آران و بیدگل دارای پنج واحد اقامتی با نزدیک به 300 نفر ظرفیت اسکان است که یک واحد اقامتی مجوزدار در کویر مرنجاب واقع است.
کویر مرنجاب در شمال استان اصفهان و در مجاورت با شهرستان آران و بیدگل به دلیل برخورداری از گوناگونی پوشش گیاهی، جانوری و تاریخی سالانه مورد توجه هزاران نفر از علاقه مندان و گردشگران قرار دارد.

یادداشت ها

گزارشات تصویری

معاون اول رئیس جمهوری امروز به همراه وزیر نیرو در
11515
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در
1142
به گزارش ایرنا، در سفر جهانگیری به کاشان واحد
11301
عباس رضایی در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی
1127
معاون اول رئیس جمهور گفت: مسیر توسعه کشور با سرعت
1104
   اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور
1097
مدیر واحد نوآوری و توسعه شرکت هامون نایزه با