تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 418 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل از پلمب سه واحد اقامتی فاقد مجوز در کویر مرنجاب خبر داد.

سه واحد اقامتی در کویر مرنجاب پلمب شد

دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 13:43 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش ایرنا، مجید نوری شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این واحدهای اقامتی فاقد مجوز که از سال های گذشته فعالیت می کردند، در راستای ساماندهی منطقه گردشگری کویر مرنجاب با هماهنگی نیروی انتظامی و مرجع قضائی تعطیل شدند.
وی بیان کرد: مهمترین این واحدهای اقامتی در کویر، بنای تاریخی کاروانسرای مرنجاب بود که به دلیل توجه نکردن به تذکرهای پیاپی از فعالیتش جلوگیری شد و ادامه آن در گرو دریافت مجوزها و ارائه خدماتی برابر استانداردهای تعریف شده از سوی دستگاه های ذیربط است.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل اضافه کرد: این مجموعه پشتیبان هر گونه فعالیت قانونی در زمینه ایجاد زیرساخت های گردشگری در شهرستان است اما از تداوم فعالیت مرکزهای غیر قانونی جلوگیری خواهد کرد.
وی عنوان کرد: شهرستان آران و بیدگل به علت برخورداری از جاذبه های گوناگون طبیعی و تاریخی، مقصد مسافران و گردشگران داخلی و خارجی بوده و بر این اساس نیازمند مرکزهای اقامتی استاندارد جهت اسکان آنها می باشد.
به گفته نوری، شهرستان آران و بیدگل دارای پنج واحد اقامتی با نزدیک به 300 نفر ظرفیت اسکان است که یک واحد اقامتی مجوزدار در کویر مرنجاب واقع است.
کویر مرنجاب در شمال استان اصفهان و در مجاورت با شهرستان آران و بیدگل به دلیل برخورداری از گوناگونی پوشش گیاهی، جانوری و تاریخی سالانه مورد توجه هزاران نفر از علاقه مندان و گردشگران قرار دارد.

خواندن 10 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 39

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یادداشت ها

گزارشات تصویری

معاون اول رئیس جمهوری امروز به همراه وزیر نیرو در
11515
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در
1142
به گزارش ایرنا، در سفر جهانگیری به کاشان واحد
11301
عباس رضایی در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی
1127
معاون اول رئیس جمهور گفت: مسیر توسعه کشور با سرعت
1104
   اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور
1097
مدیر واحد نوآوری و توسعه شرکت هامون نایزه با