تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 85 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

روز پنجشنبه در بازدید از آگاهی استان کرمان و دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمان به مناسبت هفته ناجا

نماینده مجلس: بودجه امسال برای امنیت کشور بی سابقه است

چهارشنبه, 14 مهر 1395 ساعت 20:48 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش ایرنا محمدرضا پورابراهیمی روز پنجشنبه در بازدید از آگاهی استان کرمان و دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمان به مناسبت هفته ناجا افزود: همه تلاش این است که شرایط را به سمت بهبود وضعیت نیروهای امنیتی سوق دهیم و این در حالی است که در بودجه با مشکلات بسیار زیادی روبه رو هستیم و قیمت نفت کاهش بسیار زیادی داشته است.
وی با اشاره به اینکه آمار فروش روزانه نفت به مرز 2 میلیون بشکه رسیده است گفت: کشورهایی مانند عربستان با هدف ضربه زدن به اقتصاد کشور ما به اذعان برخی مسئولان خود دست به انتحار اقتصادی زدند و با وجود ضرر کردن، قیمت نفت را کاهش دادند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به اذعان برخی روزنامه های خارجی، ایران و روسیه برنده جنگ قیمتی نفت شده اند و در این راستا امیدواریم به جایگاه خوبی در بودجه دست یابیم و از این رهگذر نیروی انتظامی نیز بودجه خوبی را شامل شود.
وی افزود: برای تامین مسکن جوانان فاقد مسکن رایزنی هایی در کشور و استان کرمان انجام شده و مسئولان مربوطه پای کار آمده اند.
پورابراهیمی گفت: در این راستا نیروهای جوان و فاقد مسکن ناجا هم در قالب تعاونی های مسکن ساماندهی و دارای مسکن می شوند.
وی تاکید کرد: تلاش می شود این طرح تا سه ماه آینده به خوبی اجرایی شده و شاهد نتایج مثبت آن باشیم.
وی گفت: برای تامین املاک مورد نیاز نیروی انتظامی ظرفیت های قانونی بسیار خوبی مبتنی بر تغییر کاربری املاک موجود وجود دارد که می توان از این ظرفیت ها به خوبی استفاده کرد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نیروی انتظامی سینه سپر کرده تا امنیت کشور و استان را تامین کند و جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.
وی گفت: مجموعه ناجا حجم عظیمی از کار و تلاش را انجام داده و اولویت دادن به پیشگیری از آسیب های اجتماعی در نیروی انتظامی جای تبریک دارد.
پورابراهیمی گفت: در مجلس در سطح کلان کشور پیگیری شده تا به نیروی انتظامی به صورت واقعی کمک شود و در بهبود شرایط این حوزه اقدامات لازم صورت گیرد.
وی افزود: امسال در حوزه نیروهای مسلح یک کار کلی برای تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز انجام شده است.
وی گفت: اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هفته آینده در دستور کار است که در این مسیر می توان پیشنهادات مورد نظر را مطرح کرد.
این نشست در آخرین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور شماری از نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در محل آگاهی کرمان برگزار شد.
نهم تا پانزدهم مهر ماه هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.

خواندن 20 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 13

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یادداشت ها

گزارشات تصویری

معاون اول رئیس جمهوری امروز به همراه وزیر نیرو در
11515
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در
1142
به گزارش ایرنا، در سفر جهانگیری به کاشان واحد
11301
عباس رضایی در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی
1127
معاون اول رئیس جمهور گفت: مسیر توسعه کشور با سرعت
1104
   اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور
1097
مدیر واحد نوآوری و توسعه شرکت هامون نایزه با