تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 424 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم
مطالبات ودرخواستهای مردمی

مطالبات ودرخواستهای مردمی (12)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در ابتدا رئیس و اعضای کارگروه رفع موانع تولید شهرستان کاشان از خط تولید و کارگاه های این شرکت بازدید بعمل آوردند و سپس در جلسه ای که بدین منظور تشکیل شد مدیران دستگاه های اجرایی هر یک به بیان دغدغه های خود پرداختند.
   

           جواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی  در حاشیه افتتاحیه چند طرح که در سالن اجتماعات دانشگاه کاشان برگزار شد گفت :

   

پروژه_زیرگذر_مدخل

همزمان با پروژه زیرگذر کاشان شکل اشتباه هندسی میدان شهید منتظری هم که باعث تصادف‌های زیادی می‌شده، اصلاح خواهد شد.

 

به گزارش ایرنا، مهرداد مرادمند روز چهارشنبه در اجتماع کشاورزان شرق و غرب اصفهان در جنب پل خواجو افزود: هیچ کس به فکر ما اصفهانی ها نیست و همانطور که امسال نگذاشتیم لوله گذاری جدیدی در این حوضه انجام بشود مانع از هرگونه بارگذاری جدید بر روی این رود خواهیم شد.

به گزارش ایرنا، حیدر قاسمی روز چهارشنبه در جمع شماری از کشاورزان شرق و غرب اصفهان که برای دریافت حقابه خود در جنب پل خواجوی این شهر اجتماع کردند، افزود: بخشی از آب زاینده رود توسط صنایع استان مصرف می شود و فقط می توانیم قسمتی از این پول را از آنها دریافت کنیم.

به گزارش ایرنا، کشاورزان اصفهان دوم دی ماه امسال در اجتماعی در مهدیه روستای 'وجاره' از توابع بخش مرکزی که با حضور اعضای نظام صنفی کشاورزان برگزار شد اعلام کردند که اگر تا 10 روز آینده پاسخ روشن و صریحی برای مطالبه حقابه خود دریافت نکنند، تجمع خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، احمد آذین روز سه شنبه در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان که در تالار شهید مطهری واحد اصفهان برگزار شد، افزود: تجاری سازی علوم و حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از مطالبات اصلی مردم است و این رویکرد در این دانشگاه بطور جدی دنبال خواهد شد.

حیدر علی حجتی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این قانون که از زمان دولت اصلاحات تصویب شد پیش بینی شده که معلمان باید از حقوق و مزایای ویژه ای همانند سایر کارکنان دولت برخوردار باشند.

به گزارش ایرنا، حیدرعلی عابدی چهارشنبه شب در همایش هم اندیشی شوراهای اسلامی بخش مرکزی اصفهان افزود : اگرچه در بخش شرق مهمترین مشکل، مساله آب است و نباید از سایر اقدامات غفلت کرد.

به گزارش ایرنا، کوروش محمدی روز سه شنبه در نشست ' نظام چالش های آب در ابعاد فرهنگی و اجتماعی' در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) افزود: اگر رسانه های مکتوب، دیجیتال و صدا و سیما خود را از جامعه و مردم جدا بدانند نمی توانند در حل مشکلات و تبعات مربوط به بحران آب اقدام موثری داشته باشند.

یادداشت ها

گزارشات تصویری

معاون اول رئیس جمهوری امروز به همراه وزیر نیرو در
11515
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در
1142
به گزارش ایرنا، در سفر جهانگیری به کاشان واحد
11301
عباس رضایی در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی
1127
معاون اول رئیس جمهور گفت: مسیر توسعه کشور با سرعت
1104
   اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور
1097
مدیر واحد نوآوری و توسعه شرکت هامون نایزه با