تیتر اخبار

چه کسی آنلاین است؟

ما 98 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چهار طرح بهداشتی و درمانی کاشان به ارزش 17 میلیارد و 500 میلیون ریال روز پنجشنبه در آیینی با حضور فرماندار، نماینده مردم در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

چهار طرح بهداشتی درمانی در کاشان بهره برداری شد

دوشنبه, 17 دی 1397 ساعت 14:42 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش ایرنا، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در این زمینه گفت: این طرح ها شامل مرکز خدمات جامع سلامت روستای آزران و خانه های بهداشت سه روستای ورکان، ویدوج و پنداس می باشد.


ابراهیم کوچکی افزود: برای ساخت و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت روستای آزران با زیربنای 450 مترمربع نزدیک به هفت میلیارد ریال از سوی فردی نیکوکار با هدف تامین و ارتقای سطح سلامت جسمی، روانی و بهداشتی مردم منطقه هزینه شده است.n83149402 72742929
وی بیان کرد: خدمات پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری، مراقبان سلامت زن و مرد، مشاوره سلامت روان و تغذیه، واکسیناسیون و سلامت محیط و کار در این واحد بهداشتی درمانی ارائه خواهد شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: برای ساخت هر یک از سه خانه بهداشت روستایی با زیر بنای 193 مترمربع نیز مبلغ سه میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارهای دانشگاه و کمک خیرین سلامت ساز اختصاص یافت.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در قالب 103 خانه، پایگاه و مرکز بهداشتی درمانی در این منطقه خدمات رسانی می کند.
جمعیت افزون بر 465 هزار نفری شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان هستند.

خواندن 16 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد: 61

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

یادداشت ها

گزارشات تصویری

معاون اول رئیس جمهوری امروز به همراه وزیر نیرو در
11515
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ در
1142
به گزارش ایرنا، در سفر جهانگیری به کاشان واحد
11301
عباس رضایی در آیین بهره برداری از چند طرح عمرانی
1127
معاون اول رئیس جمهور گفت: مسیر توسعه کشور با سرعت
1104
   اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور
1097
مدیر واحد نوآوری و توسعه شرکت هامون نایزه با